Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Króla Władysława Jagiełły

Absolwenci

 

absolwenci

2002-2012

Menu strony
Aktualności
Galeria zdjęć
Do pobrania
Dane szkoły
Kontakt
O szkole
Statut i inne dokumenty
Podręczniki
Tygodniowy rozkład zajęć
Kalendarz roku szkolnego
Prace uczniów
Projekty edukacyjne
Spotkania z rodzicami
Zajęcia pozalekcyjne
Nauczyciele
Historia
Absolwenci
Ubezpieczenie uczniów
Duplikaty dokumentów
Inspektor Ochrony Danych
Wynajem pomieszczeń
Zamówienia publiczne (oferty)
Rok dla Niepodległej

Logo biblioteki

Mikołajki w działdowskim szpitalu

jedynkaW  Mikołajki 6.12.2016r.  wolontariusze Szkolnego Koła Caritas przy Gimnazjum nr 1 w Działdowie wraz z opiekunami: Małgorzatą Mroczek i Marzeną Stryjek jak co roku odwiedziły chore dzieci na Oddziale Dziecięcym Działdowskiego Szpitala niosąc im radość , składając życzenia  z okazji świąt. Wizytę poprzedziła zorganizowana na terenie szkoły zbiórka  pluszaków.Czytaj więcej (dodano: 06-02-2017, odsłon: 468)
Biegi Niepodległości

jedynkaW sobotę (12 listopada) odbył się II Działdowski Bieg Niepodległości. W biegu wystartowały dzieci, młodzież i dorośli. W kategorii dorosłych bieg ukończyło 213 osób. Na mecie biegacze otrzymali pamiątkowe medale, a najlepsi nagrody. Biegi odbyły się w centrum Działdowa z metą przy Gimnazjum nr 1 w Działdowie (ul. Jagiełły). Dla wszystkich był ciepły posiłek i napoje.Czytaj więcej (dodano: 06-02-2017, odsłon: 730)
Spotkanie autorskie z Ewą Sotomską

jedynkaW dniu 09 listopada 2016 r. uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli w spotkaniu autorskim dotyczącym książki „Kierz róży” z panią Ewą Sotomską zorganizowane przez panią Katarzynę Różycką. Tego typu spotkania to dla czytelników okazja do zobaczenia twórcy „na własne oczy”. Korzyści z uczestniczenia w spotkaniach literackich są nie do przecenienia. Czytaj więcej (dodano: 14-11-2016, odsłon: 530)
Apel z okazji Dnia Papieskiego

jedynkaW tym roku obchodziliśmy XVI Dzień Papieski pod hasłem zachęty skierowanej do wszystkich, by "być świadkami miłosierdzia”. Z tej okazji młodzież naszej szkoły wraz z panią  Mariolą Chabińską przygotowała montaż słowno-muzyczny, który zaprezentowała nauczycielom i całej społeczności uczniowskiej. Na apelu byli także obecni goście z gimnazujm w Dobrzyniu nad Wisłą.Czytaj więcej (dodano: 14-11-2016, odsłon: 563)
Wizyta gości z Dobrzynia

jedynkaW minionym tygodniu w Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Króla Władysława Jagiełły w Działdowie gościli uczniowie wraz z nauczycielami ze szkoły partnerskiej z Dobrzynia nad Wisłą. Gimnazjaliści z Kujaw byli w naszej szkole już po raz drugi.Czytaj więcej (dodano: 03-11-2016, odsłon: 600)
Spotkanie z pracownikami Straży Ochrony Kolei

jedynkaSpotkanie gimnazjalistów w dniu 28.10.2016 r. z przedstawicielami SOK z Iławy z Panem inspektorem Mirosławem Różyckim i Panem starszym przodownikiem Robertem Mroczkiem upłynęło błyskawicznie. Czytaj więcej (dodano: 07-11-2016, odsłon: 563)
Mistrzostwa powiatu n piłce nożnej

jedynkaW dn. 13.10. w Lidzbarku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej chłopców. W zawodach wzięło udział  8 zespołów, które podzielono na dwie grupy po 4 zespoły. Do półfinałów awansowały po dwa najlepsze zespoły w grupie. Finały były rozgrywane „na krzyż”, zwycięzcy grali w wielkim finale, pokonani spotkali się w meczu o III miejsce. Czas gry to 1x15 min.Czytaj więcej (dodano: 07-11-2016, odsłon: 494)
QR KOD mania

jedynkaW Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Króla Władysława Jagiełły zapanowała QRkodmania. Na korytarzach szkolnych zostały umieszczone kartki z wygenerowanymi kodami QR. Na tych kartkach zostały zaszyfrowane fragmenty książek dla młodzieży. Zainteresowanie młodzieży było ogromne, każdy chciał odszyfrować jak najwięcej kodówCzytaj więcej (dodano: 24-10-2016, odsłon: 567)
Ślubowanie klas pierwszych

jedynkaŚlubowanie uczniów klas pierwszych w Gimnazjum nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły z oddziałami dwujęzycznymi jest ważnym wydarzeniem wpisanym w tradycję tej najstarszej w Działdowie szkoły. Gromadzi uczniów, rodziców, nauczycieli i władze miasta. W tym roku uroczystość odbyła się 14 października – w Dniu Edukacji Narodowej. Czytaj więcej (dodano: 24-10-2016, odsłon: 620)
Dzień Edukacji Narodowej

jedynka„Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem, jaki można dać dziecku, jest wykształcenie”
Te słowa stały się mottem obchodów Dnia Edukacji Narodowej Gimnazjum nr 1.
W rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej – 14 października – odbyło się spotkanie, które zgromadziło nauczycieli, uczniów, rodziców i władze samorządowe.Czytaj więcej (dodano: 24-10-2016, odsłon: 559)

 Strony:  <<  <  1  2  3  4  5  6  (7)  8  9  10  >  >>
Dane szkoły

Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Króla Władysława Jagiełły

13-200 Działdowo

ul. Jagiełły 33

tel./fax 23/ 697-20-58

 

Więcej>>>

Losowo zdjęcie


Biblioteka

Logo biblioteki

Polecamy

Logo SPZ

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman
Generowanie strony [s]: 0.0197