Konkurs biblioteczny BOOKSHOT

jedynkaBiblioteka Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Króla Władysława Jagiełły w Działdowie  oraz Samorząd Uczniowski proponuje uczniom szkół powiatowych nową, nietypową zabawę! Bookshot to uchwycenie i sfotografowanie sceny z książki.

Udział w konkursie jest bardzo prosty!

Po pierwsze: zbierz grupę kolegów i koleżanek, wybierzcie dowolną scenkę z książki, przygotujcie scenografię, kostiumy i odwzorujcie tą scenkę na zdjęciu.

Po drugie: wykonane zdjęcie prześlij na adres e-mailowy: bibliotekag1@wp.pl od 20 lutego do 31 marca 2017 r., w treści wiadomości wpisując imię i nazwisko, email, szkołę oraz nr kontaktowy telefonu (nieobowiązkowo).

Po trzecie:  do 21 kwietnia 2017 r. głosuj na najciekawszą fotografię BOOKSHOT na Facebooku Gimnazjum nr 1 (https://www.facebook.com/naszajedynka).

Nagrodzone zostaną trzy prace, które uzyskają największą ilość polubień, czyli „lajków”.

Szczegółowe informacje: bibliotekag1dzialdowo.wordpress.com, pl ,  jedynka-dzwo.szkola.plwww.facebook.com/bibliotekag1dzialdowo , www.facebook.com/naszajedynka, tel. 236972058

admin2, 22-02-2017, odsłon: 488