Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Króla Władysława Jagiełły

Absolwenci

 

absolwenci

2002-2012

Menu strony
Aktualności
Galeria zdjęć
Do pobrania
Dane szkoły
Kontakt
O szkole
Statut i inne dokumenty
Podręczniki
Tygodniowy rozkład zajęć
Kalendarz roku szkolnego
Prace uczniów
Projekty edukacyjne
Spotkania z rodzicami
Zajęcia pozalekcyjne
Nauczyciele
Historia
Absolwenci
Ubezpieczenie uczniów
Duplikaty dokumentów
Inspektor Ochrony Danych
Wynajem pomieszczeń
Zamówienia publiczne (oferty)
Rok dla Niepodległej

Logo biblioteki

Absolwenci 2007

W 2007 roku Gimnazjum nr 1 w Działdowie ukończyło łącznie 165 gimnazjalistów w 7 klasach. Poniżej prezentujemy zdjęcia klas trzecich z roku szkolnego 2006/2007 i alfabetyczne spisy uczniów w poszczególnych zespołach, którzy ukończyli szkołę.

 

 

Klasa III a - wychowawca: Jolanta Szatkowska 


Klasa 3a - 2007Małgorzata Bartkowska, Kacper Bartnicki, Bartosz Ciesielski, Rafał Groszek, Mateusz Grzywacz, Agnieszka Idziak, Adrianna Jarzębowska, Milena Jarzynka, Patryk Jończyk, Daria Anna Kremska, Paweł Sebastian Krotowski, Agnieszka Alicja Ostrowska, Paulina Pergoł, Łukasz Piórkowski, Paulina Rochna, Bartosz Mateusz Sadkowski, Małgorzata Suś, Żaneta Szymczak, Daniel Wilamowski, Paulina Wiśniewska

 

 

Klasa III b - wychowawca: Małgorzata Powodzińska / Alicja Odachowska

 

Klasa 3b - 2007 Daniel Bakuła, Karolina Bartkowska, Paulina Milena Cegiełka, Artur Ciesielski, Adam Cybulski, Grzegorz Chudy, Patrycja Drzewińska, Marceli Daniel Gadziński, Anna Gmurczyk, Katarzyna Grabowska, Łukasz Janiszewski, Patryk Jankowski, Mateusz Jarzynka, Mateusz Kuchciński, Joanna Łuczyńska, Sylwia Sawulska, Grzegorz Siedlecki, Anna Sobiecka, Anna Paulina Trąbińska, Jakub Zagórski, Manuela Ząbkiewicz, Kamil Zembrzuski

 

 

Klasa III c - wychowawca: Benedykt Perzyński

 

Klasa 3c - 2007

Magdalena Andrejenko, Jakub Brzozowski, Piotr Cichocki, Artur Czaplicki, Adam Golczewski, Anita Grabowska, Kamila Karpińska, Cezary Kajetan Kraśniewski, Martyna Kubińska, Kamil Łukasz Kurt, Patrycja Kwiatkowska, Karolina Mrozińska, Aleksander Mateusz Nowakowski, Daria Podowska, Maria Przewodowska, Mateusz Raciborski, Patryk Mateusz Różański, Wioleta Sobiech, Bartosz Stefanina, Robert Tyska, Edyta Wandzlewicz, Marek Adam Warecki, Arkadiusz Wrombel, Wioleta Żujewska, Łukasz Żurawski

 

 

Klasa III d - wychowawca: Małgorzata Mroczek


Klasa 3d - 2007

Karolina Brzezińska, Tomasz Józef Bielski, Kamila Bonalska, Jakub Dobrogowski, Angela Głowacka, Łukasz Kręciszewski, Marta Lejman, Mateusz Lipka, Marta Pajewska, Adrian Piotr Patralski, Katarzyna Eliza Prusak, Piotr Paweł Przybyszewski, Anna Rimer, Łukasz Rogoziński, Patrycja Dominika Rosińska, Artur Janusz Sokołowski, Łukasz Szeluga, Marta Tatkowska, Magdalena Tracz, Ewelina Wiśniewska, Dawid Zbrzyzny, Damian Znamirowski

 

 

Klasa III e - wychowawca: Sylwia Żuchowska


Klasa 3e - 2007

Mariusz Abramczyk, Marta Mariola Ambo, Mateusz Banaś, Mateusz Bedra, Martyna Buła, Krzysztof Marcin Cejman, Klaudia Ciukaj, Kamila Dziawgo, Paulina Marta Jasiewicz, Marcin Jaworski, Dominika Kamila Karkut, Martyna Kędzierska, Beata Lewandowska, Karolina Ogrodowczyk, Paulina Ostaszewska, Paweł Waldemar Piątek, Sebastian Soboczyński, Anna Welenc, Mateusz Wiśniewski, Paweł Jakub Wiśniewski, Bartosz Zagórski, Joanna Zakrzewska, Daniel Zdrojewski, Weronika Zielińska, Łukasz Żmijewski

 

 

Klasa III f - wychowawca: Mariola Kowalska / Janina Kujawa


Klasa 3f - 2007Patrycja Barwińska, Michał Borowski, Kinga Dudzińska, Waldemar Duszyński, Michał Andrzej Dynowski, Robert Fetka, Żaneta Kamińska, Sebastian Kłosowski, Aleksandra Kołakowska, Martyna Ewelina Konarzewska, Patrycja Kwasiborska, Paweł Laps, Michał Paweł Lech, Martyna Kinga Olszewska, Radosław Pawłowski, Paulina Pilanc, Joanna Maria Płoskońska, Maciej Psiuk, Michał Rutkiewicz, Paulina Siwkowska, Mateusz Sobociński, Artur Szymon Sobotkowski, Sylwester Socha, Tomasz Tchórzewski, Maria Wiśniewska, Jakub Zajączkowski, Mateusz Dawid Zyborowicz

 

 

Klasa III g - wychowawca: Jacek OlendrowiczKlasa 3g - 2007Oliwia Julia Anczewska, Grzegorz Zbigniew Angowski, Marta Bartnicka, Katarzyna Browarek, Maciej Burdalski, Oktawia Chilmanowicz, Katarzyna Gajewska, Karolina Gerwatowska, Paulina Jankowska, Aleksandra Kosiarska, Marta Renata Kurzawa, Szymon Piotr Lamparski, Martyna Lubaczewska, Marta Machulska, Oktawia Mieczkowska, Katarzyna Olszewska, Oktawia Pawelska, Gabriela Popowicz, Karolina Porębska, Michał Dariusz Skrobiński, Marta Skrzypek, Marta Śliwka, Michał Adam Trela, Adrianna Wróbel


Dane szkoły

Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Króla Władysława Jagiełły

13-200 Działdowo

ul. Jagiełły 33

tel./fax 23/ 697-20-58

 

Więcej>>>

Losowo zdjęcie


Biblioteka

Logo biblioteki

Polecamy

Logo SPZ

Informacje działają w oparciu o system CMS Webman
Generowanie strony [s]: 0.0254