Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Króla Władysława Jagiełły

Absolwenci

 

absolwenci

2002-2012

Menu strony
Aktualności
Galeria zdjęć
Do pobrania
Dane szkoły
Kontakt
Twoje konto
Sondy
Użytkownicy
Wyszukiwarka
O szkole
Statut i inne dokumenty
Podręczniki
Plan lekcji
Kalendarz roku szkolnego
Prace uczniów
Projekty edukacyjne
Spotkania z rodzicami
Zajęcia pozalekcyjne
Nauczyciele
Historia
Absolwenci
Ubezpieczenie uczniów
Duplikaty dokumentów
Wynajem pomieszczeń
Zamówienia publiczne (oferty)
Biblioteka

Logo biblioteki

Polecamy

Logo SPZ

Partnerzy

 

Gazeta Działdowska
Tygodnik Działdowski

 


Sukces Patryka w XIV Biegu Niepodległości

XIV Bieg NiepodległościMieszkańcy Rybna, powiatu działdowskiego i przyjezdni goście uczcili 11 listopada - 93 rocznicę odzyskania wolności na sportowo. Wśród uczestników XIV Biegu Niepodległości oczywiście nie zabrakło lekkoatletów z Gimnazjum nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły.

 
Czytaj więcej (dodano: 24-11-2011, odsłon: 645)
Święto Niepodległości

Święto Niepodległości11 listopada obchodziliśmy wspólnie z mieszkańcami naszego miasta Święto Niepodległości. Z tej okazji uczniowie Gimnazjum nr 1 w Działdowie przygotowali uroczysty program artystyczny, który został wystawiony w Miejskim Domu Kultury. Po uroczystościach ogłoszono wyniki miejskiego konkursu plastycznego „Działdowo w niepodległej Polsce”.Czytaj więcej (dodano: 24-11-2011, odsłon: 863)
Ogólnopolski Turniej „Coca-Cola Cup”

Coca Cola CupPiłkarze działdowskiej Jedynki 7 listopada 2011 r. zagrali w Kurzędniku w zawodach rejonowych piłki nożnej w Ogólnopolskim Turnieju „Coca-Cola Cup”. W turnieju wystąpiły cztery drużyny, zwycięzcy powiatów  nowomiejskiego (Kurzędnik), działdowskiego (Działdowo), ostródzkiego (Durąg) i iławskiego (Susz).
Czytaj więcej (dodano: 13-11-2011, odsłon: 715)
Pamiętamy o zmarłych nauczycielach

Wszystkich ŚwiętychTradycyjnie już, w przededniu Wszystkich Świętych, uczniowie Gimnazjum nr 1 wzięli udział w sprzątaniu przedwojennych grobów nauczycieli szkoły powszechnej i ich rodzin. 28 października, uczennice z klasy II e zebrały się o godzinie 12.30 przy kościele pw. św. Wojciecha i pod opieką nauczyciela historii Grzegorza Mrowińskiego udały się na pobliski cmentarz parafialny.Czytaj więcej (dodano: 12-11-2011, odsłon: 1083)
III miejsce naszych siatkarek

Siatkarki Jedynki25 października 2011 r. w Lidzbarku odbył się Powiatowy Turniej Siatkówki Dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły w bardzo wyrównanej rywalizacji zdobyła III miejsce. Tradycyjnie I miejsce zajął niepokonany w powiecie działdowskim Lidzbark, natomiast na II pozycji uplasowała się drużyna z Hartowca.
Czytaj więcej (dodano: 04-11-2011, odsłon: 781)
Otrzęsiny z dyskoteką

Otrzęsiny 2011W piątek, 21 października w naszej szkole odbyły się otrzęsiny - integracyjne zabawy, będące ostatecznym przystąpieniem nowych uczniów do społeczności naszego gimnazjum. Główni bohaterowie imprezy przybyli na zabawę wraz ze swoimi wychowawcami. W rytuał otrzęsin klasę Ia wprowadzała p. Wioletta Brzozowska, Ib - Magdalena Kasprzycka, Ic - Mirosława Graszk-Grabowska i Id - Sylwia Żuchowska-Ptak.Czytaj więcej (dodano: 31-10-2011, odsłon: 1027)
Wolontariusze z Jedynki w domu dziecka

GryźlinyDziałdowska młodzież z Gimnazjum nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Działdowie od początku bieżacego roku szkolnego bardzo zaangażowała się w działalność charytatywną na rzecz dzieci z domu dziecka w Gryźlinach. W piątek, 21 października nasi wolontariusze udali się do Gryźlin w celu przekazania zebranych darów i upominków.Czytaj więcej (dodano: 31-10-2011, odsłon: 763)
Jan Paweł II - człowiek modlitwy

XI Dzień PapieskiObchody dnia papieskiego w naszej szkole na stałe wpisały się w kalendarz imprez szkolnych. W tym roku, z okazji XI Dnia Papieskiego społeczność Gimnazjum nr 1 w Działdowie uczestniczyła w programie słowno-muzycznym "Jan Paweł II - człowiek modlitwy". 19 października, w wypełnionej po brzegi sali gimnastycznej, gimnazjaliści uczestniczyli w niezwykłym apelu przygotowanym przez Mariolę Chabińską.Czytaj więcej (dodano: 26-10-2011, odsłon: 964)
Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Nauczyciela14 października to Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu pamiętamy i dziękujemy nauczycielom oraz wychowawcom, ale także wszystkim innym pracownikom szkoły. Z okazji święta w naszym gimnazjum odbył się uroczysty apel połączony z ślubowaniem pierwszoklasistów.
Czytaj więcej (dodano: 23-10-2011, odsłon: 1193)
Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt

Szczypiornistki z JedynkiPowiatowy Szkolny Związek Sportowy w Działdowie zorganizował 5 października 2011 r. Mistrzostwa Powiatu Działdowskiego w piłce ręcznej dziewcząt szkół gimnazjalnych. W zawodach, które odbyły się w Rybnie łącznie udział wzięło 6 drużyn. Zawodniczki reprezentowały Gimnazjum nr 1 w Działdowie oraz szkoły gimnazjalne w Rybnie, Iłowie, Narzymiu, Gródkach i Hartowcu.Czytaj więcej (dodano: 16-10-2011, odsłon: 945)

 Strony:  <<  <  26  27  28  29  30  31  32  33  (34)  35  >  >>
Dane szkoły

Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Króla Władysława Jagiełły

13-200 Działdowo

ul. Jagiełły 33

tel./fax 23/ 697-20-58

 

Więcej>>>

Losowo zdjęcie


Sondy
Twoim zdaniem mijające wakacje były:
Za krótkie
Za długie

Wyniki
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się
Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman
Generowanie strony [s]: 0.0184