Absolwenci

 

absolwenci

2002-2012

Menu strony
Aktualności
Galeria zdjęć
Do pobrania
Dane szkoły
Kontakt
O szkole
Statut i inne dokumenty
Podręczniki
Tygodniowy rozkład zajęć
Kalendarz roku szkolnego
Prace uczniów
Projekty edukacyjne
Spotkania z rodzicami
Zajęcia pozalekcyjne
Nauczyciele
Historia
Absolwenci
Ubezpieczenie uczniów
Duplikaty dokumentów
Inspektor Ochrony Danych
Wynajem pomieszczeń
Zamówienia publiczne (oferty)
Rok dla Niepodległej

Logo biblioteki

Laureaci konkursów wojewódzkich

jedynkaJak co roku z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie wyników wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Znamy już listę naszych najlepszych.



Klasa VII SP


Język polski:

Świniarski Filip Antoni – finalista – opiekun p. J. Cierkowska

Laskowska Maja – finalista – opiekun p. J. Cierkowska

 

Język angielski:

Bryzek Bartosz Paweł – finalista – opiekun p. W. Brzozowska

Bombosz Michał – finalista – opiekun p. W. Brzozowska

 

Oddziały gimnazjalne:


Język polski:

Szczechowicz Aleksandra – laureat – opiekun p. E. Michalska

Jedamski Adam - laureat – opiekun p. J. Cierkowska

Mazurek Julia - laureat – opiekun p. J. Cierkowska

Piotrowska Karolina - laureat – opiekun p. J. Cierkowska

Świniarska Kamila - finalista – opiekun p. E. Michalska

Michalska Julia - finalista – opiekun p. J. Cierkowska

Kozikowska Maja - finalista – opiekun p. J. Cierkowska

 

Język angielski:

Lubowiecki Jakub Seweryn - laureat – opiekun p. W. Brzozowska

Mazurek Julia - laureat – opiekun p. W. Brzozowska

Jedamski Adam - finalista – opiekun p. W. Brzozowska

Krajewski Aleksander - finalista – opiekun p. W. Brzozowska

Zasadzki Mikołaj - finalista – opiekun p. S. Żuchowska – Ptak

 

Matematyka:

Jedamski Adam - laureat – opiekun p. E. Ulatowska

Lewandowski Jakub - finalista – opiekun p. E. Ulatowska

 

Fizyka:

Jedamski Adam – laureat – opiekun p. A. Tomporowski

 

Wiedza o społeczeństwie:

Szczechowicz Aleksandra – laureat – opiekun p. D. Piotrowicz

Michalska Julia - laureat – opiekun p. A. Panek

Mazurek Julia - laureat – opiekun p. A. Panek

Siedlecka Zuzanna - laureat – opiekun p. A. Panek

Dumińska Marta - laureat – opiekun p. A. Panek

Napiwocki Seweryn – finalista – opiekun p. A. Panek

 

Biologia:

Konicz Kinga – finalista – opiekun M. Graszk – Grabowska

Pokojska Justyna – finalista – opiekun M. Graszk – Grabowska

Sidor Maria – finalista – opiekun M. Graszk – Grabowska

 

Zobacz galerię zdjęć (4)



admin2, 26-03-2018, odsłon: 1054
Dane szkoły

Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Króla Władysława Jagiełły

13-200 Działdowo

ul. Jagiełły 33

tel./fax 23/ 697-20-58

 

Więcej>>>

Losowo zdjęcie


Biblioteka

Logo biblioteki

Polecamy

Logo SPZ

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman
Generowanie strony [s]: 0.0762