Absolwenci

 

absolwenci

2002-2012

Menu strony
Aktualności
Galeria zdjęć
Do pobrania
Dane szkoły
Kontakt
O szkole
Statut i inne dokumenty
Podręczniki
Tygodniowy rozkład zajęć
Kalendarz roku szkolnego
Prace uczniów
Projekty edukacyjne
Spotkania z rodzicami
Zajęcia pozalekcyjne
Nauczyciele
Historia
Absolwenci
Ubezpieczenie uczniów
Duplikaty dokumentów
Inspektor Ochrony Danych
Wynajem pomieszczeń
Zamówienia publiczne (oferty)
Rok dla Niepodległej

Logo biblioteki

Jagiełłowy Festiwal Fantastyki KrólKon

jedynka

To już trzeci raz w Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Króla Władysława Jagiełły odbył się KrólKon Jagiełłowy Festiwal Fantastyki. Impreza została zorganizowana 27 maja i przeznaczona była dla wszystkich mieszkańców Działdowa. W tym roku organizatorzy przygotowali szereg interesujących atrakcji. Każdy chętny mógł sprawdzić swój cel na strzelnicy broni Air Soft Guns, którą przygotowali miłośnicy militariów z naszej szkoły. Smocza Szkoła Fechtunku z Działdowa zorganizowała warsztaty walk bronią białą oraz pokazy walk rycerskich w pełnym uzbrojeniu. Bardzo popularne okazało się stoisko z grami planszowymi przygotowane przez sklep Marajo oraz wrocławskie Stowarzyszenie Druga Runda, gdzie można było nauczyć się grać w ponad 100 różnych gier planszowych. Dla osób biorących udział w festiwalu przygotowany został również poczęstunek w postaci grilla. Tradycją Festiwalu KrólKon stało się przygotowanie pamiątkowego panelu graffiti, który został zawieszony w sali gimnastycznej.

KrólKon jest imprezą cykliczną, która zdobywa coraz większą popularność, zapewniając zabawę dla całych rodzin. Wszystkich fanów fantastyki i nie tylko organizatorzy zapraszają w przyszłym roku na kolejną edycję.

Podczas festiwalu odbyły się również dni otwarte nowopowstającej Szkoły Podstawowej nr 1. Rodzice i uczniowie zostali oprowadzeni po całej placówce, zapoznali się z zapleczem dydaktycznym, mieli okazję zobaczyć sale lekcyjne, salę gimnastyczną oraz kompleks boisk sportowych. Nauczyciele przygotowali krótkie zajęcia z fizyki, chemii, matematyki, języka angielskiego oraz języka niemieckiego. Uczniowie ze szkolnego koła teatralnego przedstawili spektakl pt. „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”.

 

Zobacz galerię zdjęć (86)admin2, 05-06-2017, odsłon: 1071
Dane szkoły

Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Króla Władysława Jagiełły

13-200 Działdowo

ul. Jagiełły 33

tel./fax 23/ 697-20-58

 

Więcej>>>

Losowo zdjęcie


Biblioteka

Logo biblioteki

Polecamy

Logo SPZ

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman
Generowanie strony [s]: 0.0162