Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Króla Władysława Jagiełły

Absolwenci

 

absolwenci

2002-2012

Menu strony
Aktualności
Galeria zdjęć
Do pobrania
Dane szkoły
Kontakt
O szkole
Statut i inne dokumenty
Podręczniki
Tygodniowy rozkład zajęć
Kalendarz roku szkolnego
Prace uczniów
Projekty edukacyjne
Spotkania z rodzicami
Zajęcia pozalekcyjne
Nauczyciele
Historia
Absolwenci
Ubezpieczenie uczniów
Duplikaty dokumentów
Inspektor Ochrony Danych
Wynajem pomieszczeń
Zamówienia publiczne (oferty)
Rok dla Niepodległej

Logo biblioteki

Absolwenci 2012

W 2012 roku Gimnazjum nr 1 w Działdowie ukończyło łącznie 123 gimnazjalistów w 5 klasach. Poniżej prezentujemy zdjęcia klas trzecich z roku szkolnego 2011/2012 i alfabetyczne spisy uczniów w poszczególnych zespołach, którzy ukończyli szkołę.

 

 

Klasa III a -  wychowawca: Grzegorz Mrowiński 


Klasa 3a - 2012Szymon Anczewski, Kinga Cechowska, Daniel Cejmer, Paulina Małgorzata Czyżyk, Paulina Duda, Paulina Dziawgo, Izabela Goćkowska, Wiktor Maksym Gołębiowski, Zuzanna Kinga Jurkowska, Jakub Adam Kłembek, Natalia Ewa Kolaj, Nikola Kozikowska, Artur Kraśnicki, Jarosław Lipowski, Adrianna Maćkowiak, Agata Menczyńska, Dominika Mużyk, Andrzej Janusz Niksa, Seweryn Przywitowski, Martyna Rolka, Marta Rząs, Sylwia Samul, Natalia Sobotka, Marta Szymańska, Radosław Łukasz Uliński, Paweł Żujewski

 

 

Klasa III b - wychowawca: Anna Dąbrowska 

 

Klasa 3b - 2012 Konrad Antoszewski, Paulina Busk, Monika Chodzyńska, Martyna Czyrko, Joanna Dyrwal, Jakub Gesek, Maciej Gesek, Paulina Jastrzębowska, Aleksandra Jóźwiak, Kacper Maga, Sebastian Müller, Karolina Ostrowska, Adam Rutkowski, Adrian Samsel, Patrick Tadeusz Schade, Lidia Sekuła, Michał Siudak, Anita Spender, Kacper Urbanowski, Damian Walczak, Patrycja Wiśniewska, Krzysztof Wiśniewski, Paulina Zaborowska, Izabela Żbikowska

 

 

Klasa III c - wychowawca: Andrzej Tomporowski 

 

Klasa 3c - 2012

Łukasz Bobiński, Zuzanna Borowska, Przemysław Dąbrowski, Joanna Dębska, Adam Paweł Filipowicz, Weronika Jackowska, Natalia Janocha, Dominika Kaczmarska, Mateusz Adam Karpiński, Mateusz Kłosowski, Kowalska Milena Katarzyna, Sebastian Lech, Hubert Lemański, Monika Mizura, Dominika Weronika Orlaś, Agata Orzechowska, Magdalena Orzechowska, Bartosz Osowski, Jakub Pawłowski, Maciej Rostkowski, Kinga Rutkowska, Karolina Siemianowska, Łukasz Stachewicz, Ewelina Walęciej, Aleksandra Małgorzata Zybert

 

 

Klasa III d - wychowawca: Małgorzata Powodzińska


Klasa 3d - 2012

Ludwik Augustynowicz, Filip Aleksander Blank, Sabina Bonalska, Daria Karolina Cegielska, Sebastian Cybulski, Kinga Ewertowska, Rafał Falk, Patryk Grzywacz, Adam Janiszewski, Natalia Kuchcińska, Bartosz Michał Młynarczyk, Kamil Panek, Karolina Pieckowska, Mateusz Paweł Siemieński, Martyna Maria Strzeszewska, Przemysław Strzeszewski, Bartosz Świder, Oliwia Tytko, Daniel Wiergowski, Michał Wilamowski, Weronika Wiśniewska, Kinga Zyborowicz, Katarzyna Maria Żuralska, Agnieszka Wasilewska

 

 

Klasa III e - wychowawca: Małgorzata Mroczek   


Klasa 3e - 2012

Katarzyna Antochowska, Kinga Bukowska, Daniel Łukasz Ciesielski, Dariusz Cytlał, Przemysław Dąbrowski, Patryk Derbin, Dawid Gawroński, Dorota Gmurczyk, Weronika Kasprzak, Mateusz Kłos, Katarzyna Korzeniak, Ania Maria Kowalewska, Dominika Kowalska, Patryk Damian Lech, Mateusz Lipka, Dominika Madziąg, Samanta Mazurek, Patryk Kamil Olchowik, Kamila Prątkowska, Robert Szymon Piotrowski, Marcin Sobiech, Joanna Maja Wasilewska, Hubert Wieczorek, Justyna Żórańska


Dane szkoły

Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Króla Władysława Jagiełły

13-200 Działdowo

ul. Jagiełły 33

tel./fax 23/ 697-20-58

 

Więcej>>>

Losowo zdjęcie


Biblioteka

Logo biblioteki

Polecamy

Logo SPZ

Informacje działają w oparciu o system CMS Webman
Generowanie strony [s]: 0.0104