Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Króla Władysława Jagiełły

Absolwenci

 

absolwenci

2002-2012

Menu strony
Aktualności
Galeria zdjęć
Do pobrania
Dane szkoły
Kontakt
O szkole
Statut i inne dokumenty
Podręczniki
Tygodniowy rozkład zajęć
Kalendarz roku szkolnego
Prace uczniów
Projekty edukacyjne
Spotkania z rodzicami
Zajęcia pozalekcyjne
Nauczyciele
Historia
Absolwenci
Ubezpieczenie uczniów
Duplikaty dokumentów
Inspektor Ochrony Danych
Wynajem pomieszczeń
Zamówienia publiczne (oferty)
Rok dla Niepodległej

Logo biblioteki

Absolwenci 2011

W 2011 roku Gimnazjum nr 1 w Działdowie ukończyło łącznie 94 gimnazjalistów w 4 klasach. Poniżej prezentujemy zdjęcia klas trzecich z roku szkolnego 2010/2011 i alfabetyczne spisy uczniów w poszczególnych zespołach, którzy ukończyli szkołę.

 

 

Klasa III a -  wychowawca: Alicja Odachowska


Klasa 3a - 2011Patrycja Bera, Dominik Borowski, Maciej Burdon, Mateusz Cendrowski, Radosław Feko, Tymoteusz Grzywacz, Michał Janicki, Kacper Cezary Jędrzejewski, Klaudia Janina Kras, Anna Weronika Kremska, Bartosz Kwiatkowski, Tomasz Kwiatkowski, Kinga Margas, Kinga Sobotka, Sabina Sontowska, Patryk Szczepański, Paulina Śliwka, Patrycja Truszkowska, Beata Wandzlewicz, Katarzyna Wiśniewska, Paulina Ewa Wiśniewska, Karolina Wyrzykowska, Dominika Zumkowska

 

 

Klasa III b - wychowawca: Magdalena Kasprzycka  

 

Klasa 3b - 2011 Marta Teresa Cherkowska, Emilia Drzewińska, Piotr Leszek Falk, Dawid Waldemar Gawarzycki, Aleksandra Kacprzak, Michał Wojciech Kosek, Jakub Kuskowski, Grzegorz Mateusz Lech, Kamil Niksa, Kamila Ostaszewska, Łukasz Parzych, Klaudia Piekarska, Natalia Katarzyna Pietrowicz, Kamila Maria Pinuszewska, Patryk Piotr Pliszka, Mateusz Płocharski, Radosław Sadowski, Mateusz Stachewicz, Klaudia Agata Szamborska, Aleksandra Szmit, Aleksandra Walęciej, Paulina Wernik, Magdalena Ziemska

 

 

Klasa III c - wychowawca: Ewa Ulatowska

 

Klasa 3c - 2011

Patrycja Anbo, Joanna Balińska, Karol Chojnacki, Daria Cielecka, Katarzyna Ciesielska, Patrycja Cybulska, Aleksandra Maria Fidurska, Piotr Jabłonowski, Oliwia Jaroszewska, Daniel Jankowski, Bartłomiej Marek Lewalski, Jakub Lipka, Natalia Najmuła, Radosław Pankiewicz, Marta Pioch, Dawid Płocharski, Robert Tomasz Popiół, Paulina Ewelina Pruszkowska, Joanna Przybyszewska, Karol Przystup, Ewelina Aleksandra Rama, Bartosz Stankiewicz, Martyna Wiórgowska, Krzysztof Wiergowski, Dominika Żmijewska

 

 

Klasa III d - wychowawca: Emilia Michalska


Klasa 3d - 2011

Anna Ambon, Natalia Bonisławska, Klaudia Cybulska, Konrad Dembek, Anna Maria Duda, Milena Dudek, Marta Figurska, Karolina Gabryjelska, Marcin Jaskulski, Martyna Jarzynka, Wojciech Witold Mendalka, Marta Karolina Nasiadka, Paulina Polak, Paulina Rosik, Justyna Rząs, Estera Sekuła, Kinga Sobierajska, Bartosz Sobotkowski, Kacper Sobotkowski, Katarzyna Świniarska, Sylwia Szostek, Katarzyna Waks, Artur Wodziński, Aleksandra Zagórska


Dane szkoły

Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Króla Władysława Jagiełły

13-200 Działdowo

ul. Jagiełły 33

tel./fax 23/ 697-20-58

 

Więcej>>>

Losowo zdjęcie


Biblioteka

Logo biblioteki

Polecamy

Logo SPZ

Informacje działają w oparciu o system CMS Webman
Generowanie strony [s]: 0.0115