Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Króla Władysława Jagiełły

Absolwenci

 

absolwenci

2002-2012

Menu strony
Aktualności
Galeria zdjęć
Do pobrania
Dane szkoły
Kontakt
O szkole
Statut i inne dokumenty
Podręczniki
Tygodniowy rozkład zajęć
Kalendarz roku szkolnego
Prace uczniów
Projekty edukacyjne
Spotkania z rodzicami
Zajęcia pozalekcyjne
Nauczyciele
Historia
Absolwenci
Ubezpieczenie uczniów
Duplikaty dokumentów
Inspektor Ochrony Danych
Wynajem pomieszczeń
Zamówienia publiczne (oferty)
Rok dla Niepodległej

Logo biblioteki

Absolwenci 2010

W 2010 roku Gimnazjum nr 1 w Działdowie ukończyło łącznie 124 gimnazjalistów w 5 klasach. Poniżej prezentujemy zdjęcia klas trzecich z roku szkolnego 2009/2010 i alfabetyczne spisy uczniów w poszczególnych zespołach, którzy ukończyli szkołę.

 

 

Klasa III a -  wychowawca: Sylwia Żuchowska-Ptak / Szymon Michalski 


Klasa 3a - 2010Joanna Maria Angowska, Jakub Cierkowski, Izabela Anna Cybulska, Marta Czarnecka, Agnieszka Hejda, Sebastian Jaroszewski, Łukasz Kasiński, Mateusz Kaszuba, Zuzanna Ludwika Kozłowska, Aleksandra Kuty, Paweł Machulski, Anna Maciągowska, Łukasz Majewski, Dawid Gabriel Mikołajczyk, Aldona Nowakowska, Weronika Olewińska, Zbigniew Adrian Pszenny, Cezary Aleksander Raciborski, Piotr Rochoń, Marta Soboczyńska, Paulina Natalia Świniarska, Patryk Mateusz Usiądek, Kinga Wieczna, Karolina Zaborowska, Kamil Michał Zawadzki

 

 

Klasa III b - wychowawca: Marzena Stryjek 

 

Klasa 3b - 2010 Ilona Bułak, Patryk Busk, Maria Cegiełka, Michał Chojnacki, Oliwia Chojnowska, Sara Ewa Cygańska, Szymon Władysław Dacko, Patryk Michał Grodecki, Agnieszka Kacpura, Mateusz Kaczmarski, Sebastian Jan Kuciński, Tomasz Janocha, Anna Lech, Emilia Mackiewicz, Tomasz Piotr Mówiński, Maciej Antoni Nowakowski, Jakub Maciej Prusak, Marta Przybylak, Emil Rogalski, Adrian Staśkiewicz, Artur Tułodziecki, Robert Tadeusz Urbański, Olga Wilamowska, Bartosz Wojciech Żuralski

 

 

Klasa III c - wychowawca: Jacek Olendrowicz 

 

Klasa 3c - 2010

Wiktoria Błażyńska, Agnieszka Drzewińska, Patryk Grzymkowski, Monika Milena Jabłońska, Nina Jakubowska, Patryk Jankowski, Aleksandra Jarzynka, Karolina Karbowska, Paweł Lewandowski, Hubert Mużyk, Małgorzata Aleksandra Obarek, Paulina Orzechowska, Szymon Patralski, Paweł Piotr Pietrzak, Radosław Rostkowski, Michał Sosnowski, Patryk Suwiński, Przemysław Szwarc, Łukasz Truszkowski, Paulina Wyszyńska, Julia Emilia Zaborowska, Karol Zakrzewski, Ewelina Ziajka

 

 

Klasa III d - wychowawca: Jolanta Cierkowska 


Klasa 3d - 2010

Justyna Bartosik, Andrzej Bonisławski, Patrycja Borowska, Bartosz Brandt, Mateusz Jan Ciesielski, Adrian Drzewiński, Paulina Gerlej, Paweł Gorzki, Michał Grabowski, Mateusz Gromke, Sebastian Jacoszek, Karolina Kalinowska, Justyna Kochańska, Sylwia Katarzyna Kornelska, Cezary Laskowski, Kinga Ludwiczewska, Wojciech Madej, Karolina Anna Mostek, Tomasz Rykowski, Emilia Rzeszotalska, Krystian Sieński, Katarzyna Sobiecka, Krzysztof Strzeszewski, Karolina Szałkowska, Małgorzata Tracz, Ewelina Wiszowata, Karolina Zakrzewska, Justyna Zielińska

 

 

Klasa III e - wychowawca: Katarzyna Piotrowska   


Klasa 3e - 2010

Dawid Oktawian Białobrzeski, Klaudia Elwira Cegielska, Aleksandra Cegiełka, Aleksandra Dudek, Aleksandra Jurkiewicz, Krzysztof Karzan, Łukasz Przemysław Kowalski, Monika Kozłowska, Patryk Lipowski, Michał Patryk Mańkowski, Radosław Kucki, Piotr Daniel Pajewski, Aleksandra Peć, Angelika Natalia Smyka, Bartosz Szambora, Joanna Wiśniewska, Julia Wiśniewska, Marta Ewa Wiśniewska, Sylwia Wiśniewska, Rafał Tomasz Wiśniewski, Michał Daniel Woźniak, Klaudiusz Nikodem Zasadzki, Andrzej Zaborowski


Dane szkoły

Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Króla Władysława Jagiełły

13-200 Działdowo

ul. Jagiełły 33

tel./fax 23/ 697-20-58

 

Więcej>>>

Losowo zdjęcie


Biblioteka

Logo biblioteki

Polecamy

Logo SPZ

Informacje działają w oparciu o system CMS Webman
Generowanie strony [s]: 0.0138