Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Króla Władysława Jagiełły

Absolwenci

 

absolwenci

2002-2012

Menu strony
Aktualności
Galeria zdjęć
Do pobrania
Dane szkoły
Kontakt
O szkole
Statut i inne dokumenty
Podręczniki
Tygodniowy rozkład zajęć
Kalendarz roku szkolnego
Prace uczniów
Projekty edukacyjne
Spotkania z rodzicami
Zajęcia pozalekcyjne
Nauczyciele
Historia
Absolwenci
Ubezpieczenie uczniów
Duplikaty dokumentów
Inspektor Ochrony Danych
Wynajem pomieszczeń
Zamówienia publiczne (oferty)
Rok dla Niepodległej

Logo biblioteki

Absolwenci 2009

W 2009 roku Gimnazjum nr 1 w Działdowie ukończyło łącznie 121 gimnazjalistów w 5 klasach. Poniżej prezentujemy zdjęcia klas trzecich z roku szkolnego 2008/2009 i alfabetyczne spisy uczniów w poszczególnych zespołach, którzy ukończyli szkołę.

 

 

Klasa III a - wychowawca: Andrzej Tomporowski


Klasa 3a - 2009Bartłomiej Bartkowski, Maciej Czaplicki, Szymon Dembowski, Joanna Dobrzyniecka, Adam Jaskólski, Natalia Klimkowska, Dawid Kostrzewa, Sylwia Kulczyńska, Mirella Ludwiczewska, Alicja Beata Michalska, Weronika Piotrowicz, Daria Piórkowska, Olga Przybyszewska, Maciej Rochoń, Paweł Rosiński, Izabela Różańska, Aleksandra Skrzecz, Paulina Strzelec, Izabela Szerszeń, Monika Wilamowska, Paweł Wilamowski, Kacper Wiśniewski, Dominik Ziemski, Wojciech Wiśniewski

 

 

Klasa III b - wychowawca: Wioletta Brzozowska

 

Klasa 3b - 2009 Przemysław Byller, Karolina Chabowska, Kacper Dobrogowski, Sebastian Dudziński, Bartosz Grodecki, Błażej Michał Ibusz, Karolina Jedamska, Jakub Marcin Krawaczyński, Dominik Kremski, Ewelina Kucińska, Mateusz Rafał Kurt, Artur Lipowski, Bartosz Mackiewicz, Marzena Oleksiak, Aleksandra Pilanc, Joanna Podlaska, Jakub Przystup, Ilona Sadłowska, Jędrzej Stefanina, Marcin Strzeszewski, Monika Sztuba, Monika Wiśniewska, Agnieszka Anna Wojcieszek, Katarzyna Zagórska

 

 

Klasa III c - wychowawca: Małgorzata Lorkowska

 

Klasa 3c - 2009

Przemysław Dawid, Aleksandra Urszula Duchna, Artur Dyrwal, Eryk Kamil Gołębiowski, Kamila Józefko, Monika Anna Karpińska, Kinga Kliniewska, Piotr Kłosowski, Anna Kocięda, Marta Halina Kowalska, Gabriel Kowalski, Kryspin Mieczkowski, Łukasz Daniel Piekielniak, Adam Radzymiński, Aleksandra Małgorzata Rutkowska, Ewelina Maria Rutkowska, Martyna Rychcik, Szymon Siedlecki, Marta Soboczyńska, Michał Stokłos, Karolina Świątek, Patryk Welenc, Jakub Węcławski, Patryk Wójtowicz, Sebastian Wróbel, Tomasz Zagórski

 

 

Klasa III d - wychowawca: Aneta Wojsyk-Cepowicz


Klasa 3d - 2009

Łukasz Bonisławski, Magdalena Bartkowska, Radosław Bielski, Tobiasz Piotr Brzozowski, Marcin Cichaczewski, Sławomir Falk, Adam Gadomski, Karol Kasprzak, Damian Kopciewicz, Dawid Kopciewicz, Kamil Kowalski, Piotr Tomasz Kownacki, Anna Ewelina Kuchcińska, Klaudia Magdalena Lipka, Krystian Patryk Nowakowski, Jolanta Olszewska, Sabina Pawowska, Paula Magdalena Pietrzak, Ewelina Prejs, Monika Rząs, Dawid Sobierajski, Martyna Beata Strzeszewska, Martyna Tchórzewska, Damian Zumkowski

 

 

Klasa III e - wychowawca: Dariusz Piotrowicz 


Klasa 3e - 2009

Alicja Brązert, Martyna Busk, Bartosz Dawid, Jacek Drozdowski, Dawid Dziawgo, Aleksandra Fabiszewska, Ilona Gerwatowska, Mateusz Grabowski, Łukasz Ignerski, Katarzyna Janiszewska, Łukasz Józefowicz, Dominika Krawiecka, Paweł Jerzy Kuchciński, Patrycja Lewandowska, Anna Łuczyńska, Krystian Piaskowiak, Daniel Marek Sobociński, Milena Sontowska, Kamil Szpejna, Dagmara Topolewska, Marzena Urbańska, Jakub Wiesław Wiśniewski, Wiktoria Anna Zakrzewska, Sylwia Zambrzuska, Karolina Żbikowska


Dane szkoły

Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Króla Władysława Jagiełły

13-200 Działdowo

ul. Jagiełły 33

tel./fax 23/ 697-20-58

 

Więcej>>>

Losowo zdjęcie


Biblioteka

Logo biblioteki

Polecamy

Logo SPZ

Informacje działają w oparciu o system CMS Webman
Generowanie strony [s]: 0.0136