Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Króla Władysława Jagiełły

Absolwenci

 

absolwenci

2002-2012

Menu strony
Aktualności
Galeria zdjęć
Do pobrania
Dane szkoły
Kontakt
O szkole
Statut i inne dokumenty
Podręczniki
Tygodniowy rozkład zajęć
Kalendarz roku szkolnego
Prace uczniów
Projekty edukacyjne
Spotkania z rodzicami
Zajęcia pozalekcyjne
Nauczyciele
Historia
Absolwenci
Ubezpieczenie uczniów
Duplikaty dokumentów
Inspektor Ochrony Danych
Wynajem pomieszczeń
Zamówienia publiczne (oferty)
Rok dla Niepodległej

Logo biblioteki

Absolwenci 2008

W 2008 roku Gimnazjum nr 1 w Działdowie ukończyło łącznie 150 gimnazjalistów w 6 klasach. Poniżej prezentujemy zdjęcia klas trzecich z roku szkolnego 2007/2008 i alfabetyczne spisy uczniów w poszczególnych zespołach, którzy ukończyli szkołę.

 

 

Klasa III a - wychowawca: Mirosława Graszk-Grabowska / Janina Kujawa


Klasa 3a - 2008Beata Baranowicz, Damian Bartkowski, Paulina Barwińska, Michał Piotr Bomastyk, Karolina Krystyna Dynowska, Kinga Gabryjelska, Przemysław Gorzki, Miłosz Idzikowski, Monika Kobus, Kamil Kopiczko, Patrycja Mendalka, Joanna Pankiewicz, Weronika Joanna Peć, Michał Podraska, Anna Karolina Rutecka, Dorota Rutecka, Martyna Marta Sadłowska, Marta Solarz, Sebastian Stankiewicz, Karol Urbański, Partyk Waszczak, Radosław Węgielewski, Tomasz Wiśniewski, Karolina Wrzesińska, Kamil Adam Żbikowski

 

 

Klasa III b - wychowawca: Marzena Stryjek

 

Klasa 3b - 2008 Nadia Sława Bujnowska, Klaudia Chechłowska, Kamil Chechłowski, Cezary Tadeusz Derbin, Patrycja Kinga Glok, Karolina Joanna Kasińska, Paulina Kubińska, Żaneta Laskowska, Emilia Lejman, Daniel Mazurek, Anna Mikcińska, Kamil Ogrodowczyk, Patryk Piekarski, Ewelina Piszewska, Tomasz Pszenny, Milena Rostkowska, Damian Rząs, Paweł Sadowski, Natalia Justyna Seroczyńska, Damian Skrzypek, Mateusz Sokołowski, Izabela Stefańska, Beata Szołtek, Monika Zyznowska, Karol Żubrowski

 

 

Klasa III c - wychowawca: Artur Domżalski

 

Klasa 3c - 2008

Mateusz Bilski, Sylwester Cechowski, Anna Janocha, Marta Kasińska, Ilona Kłosowska, Marcin Kolkowski, Ewelina Lech, Bernadetta Dominika Markowska, Michał Mergel, Natalia Niksa, Bartłomiej Olkowicz, Maria Magdalena Pokojska, Donata Sawulska, Karolina Sawulska, Martyna Sawulska, Tomasz Adam Siedliński, Malwina Maria Skurczyńska, Adam Stachewicz, Helena Stanisława Trąbińska, Michał Wiergowski, Milena Maria Zbrzyzna

 

 

Klasa III d - wychowawca: Grzegorz Mrowiński


Klasa 3d - 2008

Adrian Roman Brzozowski, Adrian Chojnowski, Axel Andrzej Cielecki, Łukasz Stanisław Dejewski, Natalia Januszewska, Mariusz Kapsia, Jędrzej Kliniewski, Jakub Krenc, Paulina Krysiak, Monika Kucharska, Monika Izabela Nasiadka, Piotr Ostrowski, Kacper Pawelski, Paweł Płocharski, Aleksander Roman, Patryk Piotr Rosocha, Arkadiusz Rudnicki, Tomasz Sarnowski, Mateusz Adam Strzeszewski, Łukasz Świątkowski, Monika Urbanowska, Paulina Wądzyńska, Michał Józef Wojewoda, Patrycja Zakrzewska, Paulina Zapert, Klaudia Zasadzka, Marcin Zdunek, Marta Ziółkowska

 

 

Klasa III e - wychowawca: Emilia Michalska 


Klasa 3e - 2008

Paulina Anna Borowska, Piotr Cegielski, Krzysztof Cierkowski, Krzysztof Cybulski, Aleksandra Dumińska, Weronika Ferenc, Artur Górny, Magdalena Gromowska, Damian Gromowski, Karolina Aleksandra Grzela, Aleksandra Kaczorowska, Katarzyna Jędrzejewska, Kamil Kochański, Emilia Kosiorek, Mateusz Majkowski, Karol Mroczek, Patrycja Nowak, Magdalena Orzechowska, Daria Peć, Anna Karolina Różańska, Mateusz Tadeusz Smyka, Sylwia Szambora, Łukasz Szczepański, Tomasz Bartosz Tułodziecki, Martyna Weitz, Michalina Zagórska, Marta Zakrzewska

 

 

Klasa III f - wychowawca: Edyta Jędrzejewska


Klasa 3f - 2008Alicja Bartnicka, Weronika Grażyna Budziak, Sebastian Stefan Dacko, Bartłomiej Furmanek, Patrycja Kalinowska, Izabela Kłosowska, Sylwia Korgul, Mateusz Krystian Kostewicz, Mateusz Lipowski, Sara Maliszewska, Dawid Stefan Naworski, Aleksandra Ostrowska, Maciej Bartosz Pietrukowicz, Paulina Rochoń, Michał Mateusz Rozentalski, Anna Rzeszotalska, Anna Sendlewska, Karol Sobotkowski, Mateusz Śniegocki, Karolina Waks, Karolina Wiergowska, Karol Wiergowski, Mateusz Winnik, Piotr Zaborowski


Dane szkoły

Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Króla Władysława Jagiełły

13-200 Działdowo

ul. Jagiełły 33

tel./fax 23/ 697-20-58

 

Więcej>>>

Losowo zdjęcie


Biblioteka

Logo biblioteki

Polecamy

Logo SPZ

Informacje działają w oparciu o system CMS Webman
Generowanie strony [s]: 0.0137