Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Króla Władysława Jagiełły

Absolwenci

 

absolwenci

2002-2012

Menu strony
Aktualności
Galeria zdjęć
Do pobrania
Dane szkoły
Kontakt
O szkole
Statut i inne dokumenty
Podręczniki
Tygodniowy rozkład zajęć
Kalendarz roku szkolnego
Prace uczniów
Projekty edukacyjne
Spotkania z rodzicami
Zajęcia pozalekcyjne
Nauczyciele
Historia
Absolwenci
Ubezpieczenie uczniów
Duplikaty dokumentów
Inspektor Ochrony Danych
Wynajem pomieszczeń
Zamówienia publiczne (oferty)
Rok dla Niepodległej

Logo biblioteki

Absolwenci 2006

W 2006 roku Gimnazjum nr 1 w Działdowie ukończyło łącznie 151 gimnazjalistów w 6 klasach. Poniżej prezentujemy zdjęcia klas trzecich z roku szkolnego 2005/2006 i alfabetyczne spisy uczniów w poszczególnych zespołach, którzy ukończyli szkołę.

 

 

Klasa III a - wychowawca: Aneta Wojsyk 


Klasa 3a - 2006Bartłomiej Bedra, Bartosz Paweł Buczyński, Marek Bukowski, Adrian Krzysztof Chechłowski, Natalia Dawid, Magdalena Dobrzeniecka, Rafał Dudek, Łukasz Dumiński, Aleksandra Grzywacz, Przemysław Kęsicki, Joanna Kornelska, Mariusz Licznerski, Damian Machałowski, Adrian Mazurek, Natalia Maria Nigowska, Jakub Marcin Nowosiad, Aleksandra Olczak, Anna Rama, Ewa Rozumek, Karolina Elżbieta Sierzputowska, Joanna Tchórzewska, Dawid Welenc, Maria Magdalena Wiktorowska, Bartosz Zagórski, Martina Zdrojewska, Krzysztof Waldemar Zybert

 

 

Klasa III b - wychowawca: Andrzej Tomporowski

 

Klasa 3b - 2006 Dorota Łucja Cherkowska, Karolina Cichocka, Beata Danelczyk, Joanna Magdalena Durzyńska, Natalia Grabowska, Tomasz Jabłonowski, Milena Kociela, Mateusz Kosiorek, Marcin Adam Krasiński,  Karolina Krawiecka, Anna Krusiewicz, Marek Łączyński, Rafał Makucewicz, Seweryn Paweł Mówiński, Daria Płocharska, Mateusz Pydynkowski, Monika Sendlewska, Angelika Anna Seroczyńska,  Kamil Łukasz Sobotkowski, Marta Spender, Kamil Tekliński, Weronika Topolewska, Łukasz Wądzyński,  Mateusz Wernik

 

 

Klasa III c - wychowawca: Wioletta Brzozowska

 

Klasa 3c - 2006

Angelika Cechowska, Daniel Chodyna, Marcin Jan Ciesielski, Grzegorz Adam Frejnik, Beata Gierczyńska, Magdalena Gutowska, Cezary Kanigowski, Paulina Klimaszewska, Łukasz Kopiczko, Michał Kopiczko, Rafał Sebastian Kowalczyk, Kinga Beata Krajewska, Przemysław Krawiecki, Lidia Teresa Kwiatkowska, Marta Mendalka, Marita Nowicka, Sebastian Olszewski, Rafał Mateusz Orlaś, Oliwia Pietrukowicz, Piotr Rama, Karol Rzeszotalski, Marek Strzeszewski, Kinga Wawrzyn, Justyna Wilewska

 

 

Klasa III d - wychowawca: Jolanta Cierkowska


Klasa 3d - 2006

Martyna Bieniek, Marcin Cegiełka, Piotr Paweł Cybulski, Roman Cytlał, Maciej Tomasz Fidurski, Martyna Gabryjelska, Tomasz Grabowski, Tomasz Gromke, Paweł Piotr Jakubowski, Łukasz Jarzynka, Marian Jedamski, Marta Jedamska, Damian Lipiński, Anna Ławicka, Daria Maliszewska, Lucyna Mendalka, Aleksandra Paulina Pergoł, Łukasz Maksymilian Prusak, Karolina Przybyszewska, Aleksandra Rochna, Paweł Rojewski, Dawid Sobiewski, Rafał Tupaj, Natalia Wierzejska, Mateusz Wiszowaty,  Przemysław Ziółkowski

 

 

Klasa III e - wychowawca: Ewa Ulatowska


Klasa 3e - 2006

Kamil Adamowicz, Karol Baranowski, Jakub Dobrzyniecki, Dagmara Anna Ferenc, Sylwia Fus, Patryk Januszewski, Sebastian Jędrzejewski, Karol Wojciech Kasiński, Sebastian Kasiński, Agnieszka Kłosowska, Mateusz Kłosowski, Marcin Kornelski, Dawid Michał Pszenny, Bartosz Antoni Pydynkowski, Sylwia Karolina Rochna, Przemysław Romulewicz, Milena Maria Rutkowska, Jakub Rzeszotalski, Anna Stolarska, Marcin Szmit, Marcin Szczepański, Mateusz Szymański, Bartosz Wiśniewski, Adrian Ziółkowski, Karol Szałkowski

 

 

Klasa III f - wychowawca: Małgorzata Lorkowska


Klasa 3f - 2006Klaudia Balicka, Ewelina Maria Bojarowska, Mateusz Dąbrowski, Oliwia Gawrońska, Karolina Gorzka, Adrian Zbigniew Grzywiński, Weronika Karwacka, Tomasz Kowalski, Mikołaj Laskowski, Marcin Krystian Pazdrąg, Martyna Anna Podowska, Rafał Rudnicki, Martyna Rudzińska, Sylewster Rykowski, Rafał Rząp, Martyna Sosnówka, Justyna Sowińska, Bartosz Stachewicz, Gabriela Zofia Stocka, Patryk Szymański, Mateusz Marek Świątkowski, Paweł Świniarski, Martyna Tarasewicz, Sylwia Trąbińska, Marlena Kinga Zakrzewska, Patrycja Helena Zielińska


Dane szkoły

Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Króla Władysława Jagiełły

13-200 Działdowo

ul. Jagiełły 33

tel./fax 23/ 697-20-58

 

Więcej>>>

Losowo zdjęcie


Biblioteka

Logo biblioteki

Polecamy

Logo SPZ

Informacje działają w oparciu o system CMS Webman
Generowanie strony [s]: 0.0140