Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Króla Władysława Jagiełły

Absolwenci

 

absolwenci

2002-2012

Menu strony
Aktualności
Galeria zdjęć
Do pobrania
Dane szkoły
Kontakt
O szkole
Statut i inne dokumenty
Podręczniki
Tygodniowy rozkład zajęć
Kalendarz roku szkolnego
Prace uczniów
Projekty edukacyjne
Spotkania z rodzicami
Zajęcia pozalekcyjne
Nauczyciele
Historia
Absolwenci
Ubezpieczenie uczniów
Duplikaty dokumentów
Inspektor Ochrony Danych
Wynajem pomieszczeń
Zamówienia publiczne (oferty)
Rok dla Niepodległej

Logo biblioteki

Absolwenci 2005

W 2005 roku Gimnazjum nr 1 w Działdowie ukończyło łącznie 154 gimnazjalistów w 6 klasach. Poniżej prezentujemy zdjęcia klas trzecich z roku szkolnego 2004/2005 i alfabetyczne spisy uczniów w poszczególnych zespołach, którzy ukończyli szkołę.

 

 

Klasa III a - wychowawca: Anna Dąbrowska


Klasa 3a - 2005Piotr Bakuła, Mateusz Brzozowski, Monika Cechowska, Rafał Fetka, Agnieszka Justyna Jedamska, Arkadiusz Kamiński, Karolina Kliniewska, Natalia Kłosowska, Krzysztof Kolk, Łukasz Kosobudzki, Marcin Kowalewski, Milena Teresa Kowalska, Marcin Kucharski, Joanna Masiak, Marta Mergel, Kamila Nowicka, Kamil Orlaś, Ewelina Pałaszewska, Łukasz Andrzej Pawełko, Artur Sikorski, Jowita Sikorska, Łukasz Skowroński, Marta Skrzecz, Krzysztof Tyska, Kinga Anna Zasadzka

 

 

Klasa III b - wychowawca: Alicja Odachowska

 

Klasa 3b - 2005 Piotr Barszcz, Grażyna Halina Baranowicz, Karolina Bonisławska, Michał Bonisławski, Aleksandra Chojnacka, Martyna Dawid, Łukasz Gawęda, Jakub Waldemar Hoffer, Wioletta Jarzynka, Iwona Krakowska, Joanna Kreft, Bartosz Adam Kroplewski, Karol Kwiatkowski, Malwina Oleksiak, Emilia Piszewska, Krzysztof Marek Rutecki, Mateusz Rzeszotalski, Mariusz Sadłowski, Janusz Ryszard Skrzypecki, Krzysztof Sobiecki, Łukasz Szymczak, Kamil Szlachetka

 

 

Klasa III c - wychowawca: Mirosława Graszk

 

Klasa 3c - 2005

Mateusz Baliński, Martyna Bartosik, Michał Burdalski, Jacek Cuper, Rafał Gutowski, Artur Duchna, Mateusz Dworznik, Dawid Karol Jakubowski, Karolina Jankowska, Anita Kalisz, Dawid Kurzawa, Joanna Lewalska, Krzysztof Adam Lis, Bartosz Marcin Lorkowski, Piotr Ostrowski, Julita Palkowska, Tomasz Piotrowski, Bartosz Kamil Prusak, Paulina Rudzińska, Mateusz Skuza, Krzysztof Sieński, Łukasz Szostek, Bartosz Szwecki, Monika Tomporowska, Przemysław Marcin Zwierz

 

 

Klasa III d - wychowawca: Janina Kujawa


Klasa 3d - 2003

Bartosz Maciej Adrowski, Monika Chylińska, Paweł Gałązka, Radosław Grodecki, Klaudia Gromowska, Marcin Gruda, Joanna Jabłonowska, Kamila Kaczorowska, Martyna Kaszubska, Marcin Kowalski, Tomasz Lempek, Agnieszka Masiak, Sandra Nieckarz, Michał Stefan Olko, Magdalena Ostaszewska, Damian Łukasz Piotrowski, Daria Polmańska, Piotr Przybylak, Andrzej Rutecki, Edyta Rymarczyk, Monika Sobocińska, Arkadiusz Stańczak, Kamil Strzeszewski, Marcin Widmański, Martyna Wilewska, Piotr Franciszek Wiśniewski, Radosław Wojciechowski, Katarzyna Zaremba

 

 

Klasa III e - wychowawca: Bożena Przybyszewska


Klasa 3e - 2003

Sylwia Barszcz, Michał Barwiński, Sebastian Bonalski, Marta Cejmer, Agnieszka Chodzyńska, Patryk Gajewski, Mateusz Gradowski, Grzegorz Grzelka, Aneta Jabłońska, Sylwia Jończyk, Sylwia Kawczyńska, Paweł Kłosowski, Magdalena Konarzewska, Łukasz Kowalczyk, Milena Kowalska, Kamil Kowalski, Radosław Lejman, Mateusz Lipka, Kinga Ludwińska, Sylwia Lutowska, Karolina Łukasz, Ilona Machałowska, Kamila Mielke, Marcin Moszczyński, Kamil Nowosiad, Małgorzata Nowosielska, Martyna Piaskowiak, Natalia Rojewska, Adrian Tchórzewski, Sebastian Żiółkowski

 

 

Klasa III f - wychowawca: Grzegorz Mrowiński


Klasa 3f - 2003Sylwia Maria Borkowska, Dawid Brzozowski, Katarzyna Chylińska, Paweł Adam Dejewski, Katarzyna Drozdowska, Marcin Grzywacz, Aleksandra Hajduk, Anna Janicka, Michał Kłosowski, Jakub Krenc, Patryk Krenc, Karol Marszelewski, Paulina Mendalka, Aleksandra Milczarek, Natalia Nigowska, Ilona Nowakowska, Adam Pawlaczyk, Edyta Sowińska, Milena Świątkowska, Adrian Waszczak, Dorota Welenc, Szymon Wiergowski, Karol Wierzejski, Paulina Wiśniewska, Kordian Wiśniewski, Artur Wydurski


Dane szkoły

Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Króla Władysława Jagiełły

13-200 Działdowo

ul. Jagiełły 33

tel./fax 23/ 697-20-58

 

Więcej>>>

Losowo zdjęcie


Biblioteka

Logo biblioteki

Polecamy

Logo SPZ

Informacje działają w oparciu o system CMS Webman
Generowanie strony [s]: 0.0170