Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Króla Władysława Jagiełły

Absolwenci

 

absolwenci

2002-2012

Menu strony
Aktualności
Galeria zdjęć
Do pobrania
Dane szkoły
Kontakt
O szkole
Statut i inne dokumenty
Podręczniki
Tygodniowy rozkład zajęć
Kalendarz roku szkolnego
Prace uczniów
Projekty edukacyjne
Spotkania z rodzicami
Zajęcia pozalekcyjne
Nauczyciele
Historia
Absolwenci
Ubezpieczenie uczniów
Duplikaty dokumentów
Inspektor Ochrony Danych
Wynajem pomieszczeń
Zamówienia publiczne (oferty)
Rok dla Niepodległej

Logo biblioteki

Absolwenci 2004

W 2004 roku Gimnazjum nr 1 w Działdowie ukończyło łącznie 139 gimnazjalistów w 6 klasach. Poniżej prezentujemy zdjęcia klas trzecich z roku szkolnego 2003/2004 i alfabetyczne spisy uczniów w poszczególnych zespołach, którzy ukończyli szkołę.

 

 

Klasa III a - wychowawca: Dariusz Piotrowicz


Klasa 3a - 2004Paweł Dąbrowski, Martyna Dudek, Kalina Jędrzejko, Krzysztof Kamiński, Paweł Karpiński, Mariusz Klimaszewski, Dariusz Kolaj, Robert Koplin, Rafał Korgul, Magdalena Krzemieniewska, Anika Kuty, Emil Kwiatkowski, Izabela Laps, Łukasz Orzechowski, Natalia Podlaska, Agata Sobocińska, Paulina Szulc, Damian Tułodziecki, Krzysztof Wojcieszek, Ewelina Wrześniaka, Łukasz Zagórski, Monika Zalewska, Andrzej Zawada

 

 

Klasa III b - wychowawca: Sylwia Żuchowska

 

Klasa 3b - 2004 Rafał Bonisławski, Aleksandra Borowska, Tomasz Borowski, Bartosz Brzezicki, Jowita Brzezicka, Michał Chmielewski, Kamila Czarnecka, Agnieszka Dawid, Piotr Gmurczyk, Ewelina Jarzynka, Anna Kaszubska, Marzena Klocek, Marta Kłosowska, Piotr Kornelski, Marta Kowalkowska, Michał Kruk, Justyna Makucewicz, Anna Nauenschwander, Daniel Nędzi, Sebastian Olszewski, Monika Ostrowska, Karol Płocharski, Katarzyna Smereczyńska, Kamila Szostek, Kamila Wiśniewska, Natalia Zalewska, Mateusz Zera

 

 

Klasa III c - wychowawca: Małgorzata Mroczek

 

Klasa 3c - 2004

Barbara Chilińska, Mariusy Chornicki, Ewelina Ćwiklińska, Paweł Dziawgo, Aleksandra Karolak, Grzegorz Kępczyński, Maria Kłyszewska, Aneta Kosin, Karolina Kruk, Mirosław Liberadzki, Agnieszka Mrozińska, Karolina Nowakowska, Milena Olkowicz, Katarzyna Peć, Damian Przyborowski, Kamil Rogoziński, Agnieszka Rząp, Ewelina Stasiak, Karolina Skrzeszewska, Anna Trzeciak, Izabela Wernik, Marlena Wiszowata, Karolina Żurawska

 

 

Klasa III d - wychowawca: Benedykt Perzyński


Klasa 3d - 2004

Mateusz Anzel, Karolina Augustyniak, Beata Awęcka, Paulina Barwińska, Katarzyna Borkowska, Dawid Jaskólski, Monika Kociela, Marta Konieczna, Paweł Kostrzewski, Mariusz Kurowski, Małgorzata Lis, Joanna Malicka, Tomasz Murza-Murzicz, Katarzyna Ogrodowczyk, Artur Pawłowski, Paulina Pioch, Karolina Pryjomska, Dorota Rzeszotalska, Michał Sobierajski, Dariusz Sobiewski, Oliwia Stępień, Marta Świątkowska, Łukasz Świątkowski, Martyna Szudrowicz, Wojciech Urbański, Jędrzej Żywicki

 

 

Klasa III e - wychowawca: Krzysztof Pawłowski 


Klasa 3e - 2004

Ewelina Balińska, Mateusz Buczyński, Milena Bonalska, Dorota Chylińska, Piotr Chyziak, Magdalena Czajkowska, Karolina Dembińska, Piotr Falba, Magdalena Jaroszewska, Monika Jończyk, Katarzyna Kawczyńska, Ilona Kinast, Karolina Kołodziejska, Radosław Kowalski, Łukasz Krawicki, Natalia Marszelewska, Maciej Młodziejewski, Tomasz Mroziński, Martyna Olewińska, Jakub Pawelski, Rafał Palkowski, Damian Próchnik, Agata Rojewska, Mateusz Stachewicz, Adam Sobotka, Karolina Tchórzewska, Sylwia Winiarska, Paweł Wojewoda

 

 

Klasa III f - wychowawca: Łucja Małachowska


Klasa 3f - 2004Krzysztof Adamski, Damian Duda, Eliza Jastrzębska, Mirosław Kruszewski, Justyna Lewandowska, Żaneta Lewandowska, Barbara Tomczak, Katarzyna Tomczak, Piotr Tomczak, Dawid Zbrzyzny

 


Dane szkoły

Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Króla Władysława Jagiełły

13-200 Działdowo

ul. Jagiełły 33

tel./fax 23/ 697-20-58

 

Więcej>>>

Losowo zdjęcie


Biblioteka

Logo biblioteki

Polecamy

Logo SPZ

Informacje działają w oparciu o system CMS Webman
Generowanie strony [s]: 0.0128