Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Króla Władysława Jagiełły

Absolwenci

 

absolwenci

2002-2012

Menu strony
Aktualności
Galeria zdjęć
Do pobrania
Dane szkoły
Kontakt
O szkole
Statut i inne dokumenty
Podręczniki
Tygodniowy rozkład zajęć
Kalendarz roku szkolnego
Prace uczniów
Projekty edukacyjne
Spotkania z rodzicami
Zajęcia pozalekcyjne
Nauczyciele
Historia
Absolwenci
Ubezpieczenie uczniów
Duplikaty dokumentów
Inspektor Ochrony Danych
Wynajem pomieszczeń
Zamówienia publiczne (oferty)
Rok dla Niepodległej

Logo biblioteki

Absolwenci 2003

W 2003 roku Gimnazjum nr 1 w Działdowie ukończyło łącznie 153 gimnazjalistów w 6 klasach. Poniżej prezentujemy zdjęcia klas trzecich z roku szkolnego 2002/2003 i alfabetyczne spisy uczniów w poszczególnych zespołach, którzy ukończyli szkołę.

 

 

Klasa III a - wychowawca: Małgorzata Lorkowska


Klasa 3a - 2003 Anna Angowska, Grzegorz Derbin, Maciej Dobrogowski, Aleksandra Dumińska, Jan Falba, Anna Groszek, Marcin Grzywacz, Agnieszka Jeznach, Milena Karbowska, Wioleta Kowalska, Adrian Kraśniewski, Michał Laskowski, Marcin Lech, Andrzej Moszczyński, Marek Ners, Jarosław Nowak, Weronika Nowakowska, Sylwia Patralska, Kamila Piórkowska, Paulina Płocharska, Wojciech Pydynkowski, Krystyna Rolka, Wioletta Siedlińska, Tomasz Świątkowski, Marcin Tomczak, Łukasz Trąbiński, Szymon Ziółkowski

 

 

Klasa III b - wychowawca: Andrzej Tomporowski

 

Klasa 3b - 2003 Dawid Barwiński, Krzysztof Biema, Magdalena Chojnacka, Aleksandra Dąbrowska, Krzysztof Falk, Roman Grabowski, Kamila Jaroszewska, Łukasz Jaworski, Małgorzata Józefowska, Ewelina Kowalewska, Jadwiga Kowalska, Żaneta Markowska, Karolina Pietrzak, Łukasz Prusiński, Maciej Pydynkowski, Magdalena Rama, Jarosław Sadłowski, Łukasz Sołtan, Wojciech Stankiewicz, Daniel Szambora, Grzegorz Szulc, Dawid Szwarc, Marcin Went, Emilia Wiśniewska, Maria Wiśniewska, Renata Wiśniewska, Martyna Zalewska, Paweł Zalewski

 

 

Klasa III c - wychowawca: Aneta Wojsyk

 

Klasa 3c - 2003

Paulina Balicka, Piotr Barwiński, Łukasz Brzezicki, Maciej Ciesielski, Przemysław Dudek, Urszula Fidurska, Edyta Gromke, Dominika Jankowska, Waldemar Karabasz, Ewa Karczewska, Paweł Kochański, Agata Kowalczyk, Emilia Kozłowska, Kamila Krawiecka, Adrian Kwasiborski, Semiramida Kwiatkowska, Marcin Licznerski, Kamil Majorowski, Ewelina Panek, Anna Rogozińska, Agnieszka Skowrońska, Emilia Stefańska, Michał Tułodziecki, Łukasz Zybert

 

 

Klasa III d - wychowawca: Bożena Górna / Jan Bartkowski


Klasa 3d - 2003

Magdalena Brzozowska, Kamil Brzozowski, Krzysztof Ciuba, Agnieszka Chałubowicz, Magdalena Filipiak, Michał Fortuna, Michał Grabowski, Edyta Cegiełka, Mateusz Grochowski, Joanna Gruszewska, Monika Gutowska, Karolina Knozowska, Natalia Lejkowska, Justyna Lubańska, Szymon Marciniak, Sylwia Nigowska, Joanna Osmańska, Justyna Osmańska, Patrycja Sieńska, Daniel Sobiewski, Kamil Werner, Joanna Wółkiewicz, Katarzyna Wółkiewicz, Paweł Wiśniewski, Joanna Zasadzka

 

 

Klasa III e - wychowawca: Jolanta Szatkowska


Klasa 3e - 2003

Adrian Andrejenko, Katarzyna Baranowicz, Daniel Bojarowski, Marta Borkowska, Marta Bukowska, Karolina Buła, Anna Czarnecka, Paulina Dobrzeniecka, Renata Filip, Łukasz Kubalski, Iwona Liberadzka, Sebastian Maga, Mariola Nowak, Natalia Przybyszewska, Kamil Rutkiewicz, Paulina Stenkel, Przemysław Szołtek, Paweł Tekliński, Dawid Topolewski, Artur Welenc, Piotr Wiśniewski, Wojciech Zakrzewski, Jarosław Zdziarski

 

 

Klasa III f - wychowawca: Mariola Kowalska


Klasa 3f - 2003Natalia Berg, Michał Budzyński, Mateusz Cejmer, Natalia Cuper, Wojciech Cytlał, Faustyna Cherkowska, Marta Chilińska, Justyna Gerlej, Kamila Kelman, Dawid Krysiak, Wojtek Olszewski, Paula Podraska, Dawid Pruchniak, Kamil Przybyszewski, Martyna Rosocha, Cezary Sieczczyński, Eliza Sobiech, Karol Stachewicz, Kamil Szymański, Marcin Świątek, Magdalena Wernik, Małgorzata Wernik, Kacper Wrombel, Łukasz Zaremba, Daniel Zawierucha, Andrzej Zbrzyzny

 


Dane szkoły

Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Króla Władysława Jagiełły

13-200 Działdowo

ul. Jagiełły 33

tel./fax 23/ 697-20-58

 

Więcej>>>

Losowo zdjęcie


Biblioteka

Logo biblioteki

Polecamy

Logo SPZ

Informacje działają w oparciu o system CMS Webman
Generowanie strony [s]: 0.0112