Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Króla Władysława Jagiełły

Absolwenci

 

absolwenci

2002-2012

Menu strony
Aktualności
Galeria zdjęć
Do pobrania
Dane szkoły
Kontakt
O szkole
Statut i inne dokumenty
Podręczniki
Tygodniowy rozkład zajęć
Kalendarz roku szkolnego
Prace uczniów
Projekty edukacyjne
Spotkania z rodzicami
Zajęcia pozalekcyjne
Nauczyciele
Historia
Absolwenci
Ubezpieczenie uczniów
Duplikaty dokumentów
Inspektor Ochrony Danych
Wynajem pomieszczeń
Zamówienia publiczne (oferty)
Rok dla Niepodległej

Logo biblioteki

Absolwenci 2002

W 2002 roku Gimnazjum nr 1 w Działdowie ukończyło łącznie 161 gimnazjalistów w 6 klasach. Poniżej prezentujemy zdjęcia klas trzecich z roku szkolnego 2001/2002 i alfabetyczne spisy uczniów w poszczególnych zespołach, którzy ukończyli szkołę.

 

 

Klasa III a - wychowawca: Jolanta Cierkowska


Klasa 3a - 2002Katarzyna Borowska, Ewelina Brzozowska, Ilona Ciuba, Daniel Domeracki, Mateusz Janicki, Ewelina Kawka, Monika Kłosowska, Milena Konstanty, Karolina Kwiatkowska, Dariusz Lorek, Damian Majkowski, Wojciech Obłuda, Agnieszka Orzechowska, Dagmara Katarzyna Panek, Paweł Pruszkowski, Anna Pryjomska, Urszula Ryńska, Łukasz Siemieński, Marcin Skwarczyński, Adam Surmacz, Agnieszka Szczepańska, Krzysztof Tułodziecki, Tomasz Wiśniewski, Marek Wyźlic, Anna Zakrzewska, Karolina Ząbkiewicz

 

 

Klasa III b - wychowawca: Alicja Odachowska


Klasa 3b - 2002Lucyna Boruszewska, Kamila Brzozowska, Kinga Bystrzycka, Izabela Chylińska, Katarzyna Dobrzyńska, Damian Frąckiewicz, Łukasz Gryżwałd, Lidia Hoffer, Aleksandra Iwan, Maciej Jastrzębski, Aneta Kamińska, Anna Kamińska, Paweł Klocek, Joanna Kolk, Joanna Kowalkowska, Aleksandra Krupińska, Marta Kwiatkowska, Sylwester Margalski, Tomasz Niedzwiecki, Marcin Pieckowski, Marcin Rzempołuch, Leszek Sadkowski, Iwona Sontowska, Andrzej Świątkowski, Paweł Trąbiński, Kinga Trybel, Małgorzata Waśniewska, Marcin Zybert  

 

 

Klasa III c - wychowawca: Janina Brzeska

 

Klasa 3c - 2002

Maciej Cejmer, Kamil Chrzanowski, Radosław Dykty, Milena Elżbieta Duch, Marcin Falkowski, Arkadiusz Grosz, Paulina Gwiazda, Aleksandra Jankowska, Magdalena Kieca, Patryk Paweł Kowalczyk, Jacek Krzemiński, Magdalena Milczarek, Łukasz Moczyński, Małgorzata Menderska, Magdalena Ogrodowczyk, Emilia Ogrodowczyk, Katarzyna Przyborska, Judyta Radzka, Sebastian Rozentalski, Paweł Rzeszotalski, Emilia Sobocińska, Karolina Świątkowska, Judyta Wilewska, Katarzyna Wittka

 

 

Klasa III d - wychowawca: Jarosław Zwierz / Ewa Kamińska

 
Klasa 3d - 2002

Dominika Agejczyk, Marta Awęcka, Anna Bartokowska, Natalia Białobrzeska, Michał Boruszewski, Sylwia Chorostowska, Paweł Domżalski, Piotr Domżalski, Monika Gruba, Martyna Grzelka, Milena Guzowska, Katarzyna Kosek, Kalina Łachmańska, Piotr Maga, Iwona Mrozińska, Tomasz Olszewski, Patryk Szwedzi, Tomasz Szymański, Marta Topolewska, Marzena Trzeciak, Sebastian Tyburski, Justyna Welenc, Monika Wiśniewska, Magdalena Wółkowska, Jan Wółkowski, Edyta Zawada, Małgorzata Zazon, Dariusz Ząbkiewicz, Katarzyna Ząbkiewicz

 

 

Klasa III e - wychowawca: Janina Kujawa


Klasa 3e - 2002

Elżbieta Arczewska, Martyna Baranowska, Natalia Bartkowska, Izabela Bonalska, Milena Małgorzata Cejmer, Ewelina Irena Cegielska, Grzegorz Cybulski, Agata Chuda, Małgorzata Chylińska, Paweł Czarnecki, Piotr Czarnecki, Helena Djordjevic, Michalina Grabowska, Emilia Hejda, Paulina Kalinowska, Celina Dorota Kamecka, Krzysztof Paweł Kolaj, Michał Kosmalski, Tadeusz Przemysław Kozłowski, Emilia Muchowska, Kamila Pawelska, Magdalena Pietrzak, Adrian Karol Przystup, Bartosz Radzymiński, Joanna Rząp, Dawid Rząp, Aleksandra Oliwia Sawulska, Łukasz Świniarski, Sylwia Teresa Wiśniewska

 

 

Klasa III f - wychowawca: Katarzyna Zalewska-Urbańska / Hanna Świątkowska / Aneta Wojsyk / Józef Stefański


Klasa 3f - 2002Sylwia Anna Anzel, Magdalena Augustynowicz, Bartosz Bukowski, Adam Cepowicz, Katarzyna Dziadkiewicz, Natalia Maria Gburska, Szymon Jabłonowski, Joanna Maria Jankowska, Piotr Karpiński, Emilia Wioletta Kęsicka, Aleksandra Łukaszewska, Mariusz Ostrowski, Magdalena Piwowarczyk, Karolina Podowska, Piotr Prusak, Izabela Rochoń, Mariusz Sowiński, Bartosz Robert Schmidt, Marcin Stryjek, Kamila Szołtek, Piotr Tułodziecki, Krystian Wiergowski, Małgorzata Wiśniewska, Joanna Maria Wodzyńska, Anna Wojciechowska



Dane szkoły

Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Króla Władysława Jagiełły

13-200 Działdowo

ul. Jagiełły 33

tel./fax 23/ 697-20-58

 

Więcej>>>

Losowo zdjęcie


Biblioteka

Logo biblioteki

Polecamy

Logo SPZ

Informacje działają w oparciu o system CMS Webman
Generowanie strony [s]: 0.0099